Detektyw Kołobrzeg Koszalin

agencja detektywistyczna

usługi biuro detektywistyczne

Agencja detektywistyczna INTERNATIONAL INVESTIGATIONS TM została utworzona w Polsce w roku 1989 i od tego czasu prowadzi działalność o międzynarodowym zasięgu.

Długoletnie i bogate doświadczenie zawodowe pozwala nam na zweryfikowanie  istniejących wątpliwości ze stanem faktycznym  badanej sprawy oraz  gwarantują  właściwą ocenę sytuacji, a także dobór  metod i środków do realizacji zleconych spraw.

Właściciel Agencji Mirosław Tomczyk w roku 1994 przyjęty został jako pierwsza osoba z krajów Europy środkowo-wschodniej do prestiżowej organizacji World Association of Detectives z siedzibą w USA.

W roku 2013 został przyjęty również do elitarnej rosyjskiej organizacji o nazwie Association of the Russian Detectives z siedzibą w Nowosybirsku. Jest jedynym Polakiem w tej rosyjskiej organizacji, jak również jednym z  nielicznych przyjętych do niej obcokrajowców

Agencja INTER INVEST TM spełnia wszystkie niezbędne warunki do prowadzenia działalności detektywistycznej w Polsce i na świecie.  Nasze działania są zgodne z obowiązującymi przepisami prawa polskiego i międzynarodowego. Przestrzegamy zasad dotyczących wolności i praw człowieka, zachowania należytej staranności przy wykonywaniu czynności zawodowych jak również etyki , lojalności oraz pełnej dyskrecji.

Opieramy się na współpracy z zespołem najwyższej klasy specjalistów z kraju i ze świata, min. biegłych sądowych, prawników, byłych funkcjonariuszy różnych służb, oraz renomowanych agencji detektywistycznych i wywiadowni gospodarczych.

Detektyw Kołobrzeg

agencja detektywistyczna

biuro detektywistyczne

usługi detektywistyczne

Wykrywamy zdrady niewierność wykonujemy dokumentację fotograficzną Biuro zbiera i weryfikuje wszelkie informacje dotyczące szkód wobec których zachodzi uzasadnione podejrzenie popełnienia ewentualnego nadużycia dotyczącego wyłudzenia odszkodowania. Najczęstszymi fikcyjnymi zdarzeniami w wyniku których towarzystwa ubezpieczeniowe ponoszą straty, to upozorowanie wypadku, podstawienie trzeźwego kierującego pojazdem, gruntowne wyremontowanie pojazdu po niegroźnej kolizji, podpalenie obiektu firmy w złej kondycji finansowej, lub wyłudzenie nienależnych świadczeń na skutek fikcyjnego zdarzenia.

Jesteśmy zrzeszeni:

logo wad popr

Video relacja z przyjęcia do Association of the Russian Detectives

WAD