Agencja INTERNATIONAL  INVESTIGATIONS TM  została utworzona w Polsce w roku 1989 i od tego czasu prowadzi działalność o międzynarodowym  zasięgu.

Długoletnie i bogate doświadczenie zawodowe pozwala nam na zweryfikowanie  istniejących wątpliwości ze stanem faktycznym  badanej sprawy oraz  gwarantują  właściwą ocenę sytuacji, a także dobór  metod i środków do realizacji zleconych spraw.

Właściciel Agencji Mirosław Tomczyk w roku 1994 przyjęty został jako pierwsza osoba z krajów Europy środkowo-wschodniej do prestiżowej organizacji World Association of Detectives z siedzibą w USA.

W roku 2013 został przyjęty również do elitarnej rosyjskiej organizacji o nazwie Association of the Russian Detectives z siedzibą w Nowosybirsku. Jest jedynym Polakiem w tej rosyjskiej organizacji, jak również jednym z  nielicznych przyjętych do niej obcokrajowców

Agencja INTER INVEST TM spełnia wszystkie niezbędne warunki do prowadzenia działalności detektywistycznej w Polsce i na świecie.  Nasze działania są zgodne z obowiązującymi przepisami prawa polskiego i międzynarodowego. Przestrzegamy zasad dotyczących wolności i praw człowieka, zachowania należytej staranności przy wykonywaniu czynności zawodowych jak również etyki , lojalności oraz pełnej dyskrecji.

Opieramy się na współpracy z zespołem najwyższej klasy specjalistów z kraju i ze świata, min. biegłych sądowych, prawników, byłych funkcjonariuszy różnych służb, oraz renomowanych agencji detektywistycznych i wywiadowni gospodarczych.

Jesteśmy zrzeszeni:

logo wad popr

Video relacja z przyjęcia do  Association of the Russian Detectives

WAD